kontakt

EXIM jest firmą handlową w branży dywanowej już od kilkunastu lat. Rzetelność, terminowość oraz niewielka marża sprawiły, iż firma nasza pozyskała znaczną liczbę dostawców i odbiorców zarówno w kraju jak i za granicą Współpracujemy z kilkunastoma zagranicznymi fabrykami dywanów, które są doświadczonymi liderami i potentatami w tej branży.

Dzięki temu w naszej ofercie znajdziecie Państwo niezwykle bogatą kolekcję dywanów z różnych stron Świata wyprodukowanych z wełny, włókien wełnopodobnych oraz przędz syntetycznych. Szeroka gama wzornictwa tradycyjnego, geometrycznego o motywach kwiatowych, orientalnych i etnicznych jest gwarancją, że każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie.

 

Firma zatrudnia wyspecjalizowany, znający doskonale właściwości oferowanych dywanów personel, który udzieli Państwu wszelkich dodatkowych informacji oraz pomoże dokonać właściwego wyboru przy zakupach.

 

Oferowane przez EXIM produkty budzą powszechne i coraz większe zainteresowanie dzięki konkurencyjnej cenie, expressowemu serwisowi oraz dogodnych warunkach.Serdecznie zapraszamy!


Copyright © 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.